Auto-Moto uudised

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Traagiline õnnetuspaik legendaarsel Matsimäe kiiruskatsel (5)

Õhtuleht.ee, 30. mai 2015, 23:23
Põhja prefektuuri operatiivjuht Valter Pärn räägib juhtunust.Foto: Mati Hiis
Teine Harju ralli lõppes tragöödiaga kui ralli viimasel kiiruskatsel hukkus teelt välja kihutanud võistlusauto all kolm pealtvaatajat.

Harju ralli üheks krooniks pidi saama 20kilomeetrine legendaarne Matsimäe kiiruskatse ja draamat pakkus see juba esimestest minutitest, kui Siim Plangi tõusis senise liidri Roland Muraka asemel esikohale. Kahjuks ei lähe Matsimäe aga ajalukku mitte selle duelli pärast vaid katse 4.-5. kilomeetril toimunud avarii tõttu, kus rajalt välja sõitnud auto all hukkusid kolm pealtvaatajat.

Mis täpselt traagilisel rajalõigul juhtus, peab välja selgitama politsei. Põhja prefektuuri operatiivjuht Valter Pärna lühikest kokkuvõtet tänastest sündmustest vaata videost.

Samal teemal

18. veebruar 2016, 11:38
Kolme hukkunuga Harju ralli kriminaalasi lõpetati, süüdistusi ei esitatud
1. juuni 2015, 07:00
Hukkunud rallisõitja vend: see oli lihtsalt saatus. Pole kedagi süüdistada.
31. mai 2015, 13:48
Autospordiliidu president Ari Vatanen: loodetavasti saame peagi teada selle õnnetuse täpsemad asjaolud
31. mai 2015, 09:55
Harju rallil juhtunud õnnetuses hukkusid rallisõitja, mehaanik ja tema tüdruksõber

5 KOMMENTAARI

e
eetika 31. mai 2015, 11:03
Ak spordiuudistes oli väga imelik kuulata,kuidas küll öeldi,et rallil juhtus õnnetus ja kolm inimest hukkus ja siis hakkas Kuuse suure õhinaga rääkima ralli tulemustest.see lõik oleks võinud välja jääda,tulemuseks oli kolme inimese surm,mitte mõne sõitja võit
p
piiksupiiga 31. mai 2015, 10:36
Tulekul on ju Rakvere vallimäel ROMURALLI. Tahaks väga minna, kuid nali ja sõu on küll päris ohtlikuks muutunud, ka Tapal on tulekul Veoauto ja suutre pagide rallisõidud, tahaks ka sinna väga minna, kuid ohud, panevad mõtlema, kas minna või mitte minna. Inimesi hukkub rallisõitudel, liigagi tihti.
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee