Toimetas Kaspar Koort, 30. mai 2015, 23:03
Jürgen Klopp ja Dortmundi Borussia kaotasid karikafinaalis 1:3 WolfsburgileFoto: INA FASSBENDER
Saksamaa jalgpalli karikavõitjaks krooniti Wolfsburg, kes alistas Berliini Olümpiastaadionil toimunud finaalis 3:1 Dortmundi Borussia.

Viimase mängu oma legendaarse peatreeneri Jürgen Kloppi käe all pidanud Borussia jaoks algas kohtumine suurepäraselt, kui 5. minutil avas mänguskoori Pierre-Emerick Aubameyang. Seejärel kandus aga initsiatiiv Wolfsburgile, kes lõi 16 minuti jooksul kolm väravat (22. Luiz Gustavo, 33. Kevin De Bruyne, 38. Bas Dost) ning tulemusega 3:1 Hundid finaalmängu lõpuks ka võitsid.

8. oktoober 2015, 17:53