Barcelona tegi karikafinaalis Bilbaole tuule allaFoto: JOSEP LAGO
31. mai 2015, 00:28

VIDEO ja GALERII | Vapustav, ulmeline, geniaalne! Lionel Messi lõi karikafinaalis karjääri parima värava? (1)

Hispaania jalgpalli karikavõistluste finaalis alistas FC Barcelona Bilbao Athleticu 3:1. Barcelona läks matši juhtima 20. minutil, kui värava lõi Lionel Messi. Ja millise värava!

Argentiina imemees sai keskjoone lähedal palli, mängis ühe pettega mööda kolmest vastasest, siis veel ühest ning kihutas palli Bilbao puuri. "Võib olla tegemist Messi karjääri parima väravaga?" küsivad tuhanded vutisõbrad sotsiaalmeedias põhjendatult.

37. duubeldas Neymar Barca eduseisu kaks-nullile, 74. minutil lõi Messi oma teise värava ning Barcelona juhtis juba 3:0. Kümme minutit enne kohtumise lõppu lõi Bilbao auvärava Inaki Williams, kuid see oli ka kõik ja nii Kataloonia hiiu auhinnakappi järjekordne trofee.