31. mai 2015, 17:49

NII SEE JUHTUS | Eesti võrkpallikoondis pääses EMile! (6)

Eesti võrkpallikoondis pääses oktoobris toimuvale EM-finaalturniirile, kui Rootsi koondis alistati teiseski kohtumises, seekord tulemusega 3:0 (28:26, 25:22, 25:9).
17:50

Sellega tõmbame ülekandele ka joone alla, kena õhtu jätku!

17:49

Rait Rikberg ERRile: "Rootsased ei mänginud nii võitluslikult ja hea emotsiooniga nagu Tallinnas. Minu jaoks on tänane kahtlemata sportlaskarjääri tähtsaim päev."

17:47

Oliver Venno kohtumise järel ERRile: "Alustasime seekord vähe kindlamalt ning edaspidi mängisime juba palju paremini kui Tallinnas, serv, blokk ja kaitse töötasid. Saime Nilssoni kinni võetud ja sellega oli pool mängu tehtud."

17:45
17:28

Robert Täht lajatab palli põrandale, võidame kolmanda geimi koguni 25:9 ja kogu mängu 3:0!

17:20

Rootsi on sisuliselt mängimisest loobunud, teisele tehnilisele vaheajale minnes oleme ees 16:6.

17:13

Rootsi lipp on mõistetavalt juba täiesti longus, kolmanda geimi esimesele tehnilisele time-outile minnes juhuvad meie mehed juba 8:3.

17:09
Viljar Voog, Halmstad

Kuigi mäng pole läbi, võivad eestlased platsil võidutantsu lüüa - EM-koht on käes. Ent kolmandaks geimiks tullakse väljakule (veel) siiski parimas rivistuses, mis näitab austust vastase vastu.

17:07

Robert Tähe ründelöök on edukas, võidame geimi 25:22 ja koos sellega saame ka kätte ka ihaldatud EM-pileti!

17:06
toomasvara

@ottjarvela Sai ju räägitud;)

17:05

OLEMAS!

17:05

Täht lajatab otse võrgu eest! 24:22 ja geimpall meile!

17:04

Pupart blokist auti ja juhime 23:22!

17:04
ottjarvela

Eesti kuulub Torinos mängitavasse B-alagruppi, kus kohtutakse Itaalia (9. okt), Prantsusmaa (10. okt) ja Horvaatiaga (11. okt).

17:03

Rootslased löövad blokist auti ja seis viigis 21:21. Geimi lõpus tuleb jälle üks hirmus andmine.

17:01

Paraku läheb serv pikaks ja vahe pluss kaks meie kasuks.

17:00

21:18, Kreek servima.

16:59

Rootslased saavad imekombel palli kätte ning Tähe järgnev rünnak läheb blokki. Tuline kahju! 19:17