Võrkpall

Robert Täht: pärast viimast punkti oli emotsioon meeletu (2)

Viljar Voog, Halmstad, 31. mai 2015, 18:31
Robert Täht palli mängimasFoto: Tarvi Pürn/ EVF
Eesti võrkpallikoondise eest viimases EM-kvalifikatsioonimängus kõige tähtsamatel hetkedel resultatiivne olnud Robert Täht ütles, et kuigi paberil oldi kahe mängu kokkuvõttes Rootsist üle 6:1, tuli võit ja pääs finaalturniirile väga raskelt.

Täht alustas mängu Halmstadis esimest korda algrivistuses. "See tuli mulle üllatusena, kui sain garderoobis teada, et alustan," kirjeldas nurgaründaja oma esimesi emotsioone. "Mõtlesin siis, et ahah, saan nüüd oma võimaluse. Mängida oli väga lahe ja pärast viimast palli (teise geimi viimane rünnak, mille hanitusega lõpetanud Täht kindlustas Eestile EM-pääsme) oli emotsioon meeletu. Minu jaoks on see ikka ülikõva saavutus."

Tähe sõnul oli Rootsi väga kõva vastane ja korduskohtumises said eestlased lihtsalt vastaste superstaari Marcus Nilssoni talitsemisega paremini hakkama. "Tegime kaks supermängu. Täna tuli väga raske võit. Ma räägin muidugi esimesest kahest geimist, mitte kolmandast mis oli juba laiba mõnitamine."

Samal teemal

1. juuni 2015, 19:57
ÕHTULEHE VIDEO | Rait Rikberg kirjeldas võidujärgset ööpäeva
31. mai 2015, 23:01
NII SEE JUHTUS | Spordipäev meil ja mujal: võrkpallurite EM-ile pääs, Tartu Rattaralli ja Harju ralli tragöödia järelkajad
31. mai 2015, 18:41
ÕHTULEHE VIDEO | Oliver Venno: EMil võime Itaaliat üllatada
31. mai 2015, 18:19
Võrkpallikoondise peatreener: noored saavad nüüd astuda suurepärase põlvkonna jälgedes

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee