Frank Liivak.Foto: MATI HIIS
31. mai 2015, 19:25

Hispaanias mängiv tulevikulootus Frank Liivak hooaja viimasest mängust: see, mis seal toimus juhtub vaid kord elus

Hispaanias üleminekumängud kaotanud ja hooaja lõpetanud Frank Liivak rääkis Soccernet.ee-le, et sellist mängu tuleb ette kord elus.

Avamängu 1:0 võitnud Liivak ja Alcobendas Sport võitsid GD Gerena vastu ka võõrsil avapoolaja 2:1, mis tähendas, et kodumeeskond vajas püsimajäämiseks 45 minutiga kolme väravat. Esimese 135 minutiga selja tagant vaid ühe palli välja võtnud Alcobendase võrku maanduski viimase poolajaga koguni neli palli...

"Kui ma seda mängu kirjeldama peaks, siis on ainult üks sõna - uskumatu. Peale mängu ka keegi ei suutnud uskuda, mis just juhtus või kuidas me selle mängu käest suutsime anda," nentis Liivak, kes otsustavateks minutiteks lisakaitsjaga asendati. "See, mis viimase kümne minutiga juhtus, juhtub ainult kord elus."