Flora Kalju vastu rohtu ei leidnud.Foto: Alar Truu
2. juuni 2015, 22:55

SUUR JALGPALLITEISIPÄEV EESTIS: Narva Trans lõi Tartu Tammeka pihuks ja põrmuks, Paide šokeeris Infonetti, Kalju taas liider (1)

Täna peeti neli jalgpalli meistriliiga 14. vooru kohtumist, keskses mängus alistas Nõmme Kalju 2:0 Tallinna Flora.

Kalju võitis nädalavahetusel Eesti karikavõistluste finaalis 2:0 Paide Linnameeskonda ning ei lasknud rihma lõdvaks tänagi, kui Florale teisel poolajal kahe minuti sees löödud väravatega koti pähe pistis. Selle võiduga tõusid Sergei Terehhovi hoolealused taas tabeli tippu.

Narva Trans alistas kodus kindlalt 6:0 Tartu Tammeka, mis jäi hätta juba avapoolajal - idavirulased lõid esimese 36 minutiga kolm väravat, matši lõppedes sai kübaratrikki tähistada Transi lätlasest leegionar Vitalijs Zils.

Sillamäe Kalev ja Pärnu Linnameeskond tegid Sillamäe muruväljakul väravateta viigi, kell 21 alanud vooru viimases kohtumises võitis Paide Linnameeskond üllatuslikult 3:2 Tallinna Infoneti. Võiduvärava lõi kohtumise esimesel üleminutil poolkaitsja Tanel Melts.