Jalgpall

AMETLIK! Artjom Artjunin taasliitub Tallinna Levadiaga 

Henry Rull, 3. juuni 2015 12:42
Artjom Artjunin.Foto: Twitter
Aasta alguses Rumeenia kõrgliiga klubi FC Brasoviga liitunud Eesti koondistki esindanud keskkaitsja Artjom Artjunin siirdub taas Tallinna Levadia manu.

25-aastase Artjunini aeg Rumeenias oli pärast lepingu lõppemist Levadiaga kui kolgata tee - kaitsja teenis vähe mänguaega, kuigi siirdus sinna lubadustega olla algkoosseisumees, kõige tipuks kuulutas Brasov end aprilli lõpus maksejõuetuks. Mais sai selgeks, et Artjunin on klubiga lepingu lõpetanud.

Eesti meistriliigas hetkel kolmandat kohta hoidva Levadia esindaja Indrek Petersoo kinnitas Õhtulehele, et Artjunin mängib Levadias tänavuse aasta lõpuni. "Tema kaalub erinevaid variante, sestap [leping] hooaja lõpuni. Kui see lõpeb, siis peame läbirääkimisi uuesti alustama ja konkreetsemalt rääkima."

Levadia peatreener Marko Kristal oli rahul, et Artjunin Eesti viimase kahe hooaja meistriga taasliitus. "Artjom on meile hästi tuttav ja väga vajalik mängija, kes lisab kaitseliini vajalikku kogemust, kindlust ning alati edasiviivat meeskonnasisest konkurentsi," sõnas Kristal klubi kodulehele.

Samal teemal

26.01.2016
Veel üks Eesti vutimees siirdus Poolasse
16.01.2016
Hiljuti ühe Levadia mehe värvanud Poola klubi testib ka teist eestlast
05.06.2015
EESTI MEISTRILIIGAS PÕNEVUST JAGUB: Trans alistas Flora, Paide läks Levadia vastu juhtima
04.06.2015
Artjom Artjunin tuli Rumeenia ebaõigluse küüsist Eestisse