Spordivaria

Sõudjate radikaalne uuendus: Endreksoni ja Taimsood proovitakse kahepaadis! 

Ville Arike, 3. juuni 2015, 13:19
Tõnu Endrekson (vasakul) ja Kaspar Taimsoo eraldati neljapaadist. Kas nad suudavad moodustada maailmas tegusid tegeva kahese? TEET MALSROOS
Eesti sõudjate hooaja alguse tulemused on olnud loodetust tagasihoidlikumad ning ajurünnaku tagajärjel võeti täna vastu radikaalne otsus: proovitakse, mida võib tuua kahepaat koosseisus Tõnu Endrekson-Kaspar Taimsoo!

Teatavasti on need suurvõistluste medalimehed alustanud hooaega neljapaadis koos Allar Raja ja Sten-Erik Andersoniga. "Kui majast välja astud, on puu taga olnud juba aastaid sosistajaid, et see võiks olla unelmate paatkond. Teeme siis rahva soovil ära," naeris sõudekoondise peatreener Matti Killing.

Tõsi, katsetamiseks pole just palju aega ning Killing loodab selguse majja saada juba nädala lõpuks - kas moodustadagi Endreksonist ja Taimsoost kahene või viia nad neljapaati tagasi. "Teised mehed harjutavad ka praegu kahestel, siis näeb kohe, kuidas Endrekson ja Taimsoo ülejäänutega võrreldes välja paistavad," rääkis Killing.

"Jaanipäeva eel peetavale teisele MK-etapile me ei lähe, aga ka juulikuine Luzerni võistlus pole enam mägede taga. Pikalt eksperimenteerida ei saa, MK-etapile minevad koosseisud tuleks võimalikult kiiresti paika saada."

Samal teemal

9. juuli 2015, 16:04
Mis sai unelmate kahepaadist Tõnu Endrekson-Kaspar Taimsoo?
9. juuli 2015, 07:00
Uue kooslusega neljapaadi esimene tõsine tuleproov
19. juuni 2015, 13:03
Sõudjad või aerutajad - kes on kiiremad? Tõde selgub laupäeval!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee