Rasmus MägiFoto: STANISLAV MOSHKOV
Kergejõustik
4. juuni 2015, 21:12

Rasmus Mägi tegi Teemantliigas hooaja parima jooksu

Eelmisel suvel EMil 400m tõkkejooksus hõbemedali võitnud Rasmus Mägi jätkas võistlushooaega täna õhtul, kui startis Teemantliiga etapil Roomas. Mägi sai kirja oma tänavuse parima aja 49,14, mis andis kuuenda koha.

Jooksu võitis ameeriklane Johnny Dutch (48,13) kaasmaalase Michael Tinsley (48,34), ja Puerto Rico mehe Javier Culson (48,65) ees.

Tulemused:

Enne võistlust

Meie mehe (hooaja tippmark 49,48) konkurentideks Eesti aja järgi kell 21:03 algavas jooksus on hooaja edetabeli teine mees Johnny Dutch (48,20), Michael Tinsley (mõlemad USA, 48,79), Javier Culson (Puerto Rico, 48,96), Thomas Barr (Iirimaa, 48,99), Kariem Hussein (Šveits, 49,24), Jehue Gordon (Trinidad ja Tobago, 49,97), Timofei Tšalõi (Venemaa, 50,89) ja kohalik mees Leonardo Capotosti (51,33).

Seega käesoleval hooajal on Mägi kiiremini jooksnud kolmest õhtusest konkurendist.

Teemantliiga eelmisel etapil Eugene's jooksis Mägi aja 50,08 ning sai tugevas konkurentsis viienda koha.