Narva Trans alistas FC Flora 1:0Foto: TAIRO LUTTER
5. juuni 2015, 21:08

EESTI MEISTRILIIGAS PÕNEVUST JAGUB: Trans alistas Flora, Paide läks Levadia vastu juhtima (3)

Eesti jalgpalli meistriliiga 15. voor oli üllatusi täis - esmalt läks Paide juba kolmandal minutil Sander Rõivassepa väravast Levadia vastu kodus juhtima, siis kostitas Narva Trans Florat aga üllatusvõiduga.

Kui Paide pidi siiski 1:5 kaotusega leppima, siis Floral jäigi koduväljakul Transi vastu nii viik kui võit võtmata - 51. minutil väravavõrku sahistanud lätlase Vitalijs Zilsi tabamuse järgselt ei suutnud rohesärgid skoori tabloole tekitada.

Kolmandas täna peetud mängus alistas FC Infonet 2:1 Tartu Tammeka.

Enne homseid kohtumisi Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev, Paide Linnameeskond -Viljandi Tulevik, on edetabelijuht jätkuvalt Nõmme Kalju. Flora kaotuse tõttu tõusis teiseks FC Levadia, kellel koos 32 punkti. Floral on 31 punkti.