EESTI MEISTRILIIGAS PÕNEVUST JAGUB: Trans alistas Flora, Paide läks Levadia vastu juhtima (3)

Õhtuleht.ee, 5. juuni 2015 21:08
Narva Trans alistas FC Flora 1:0Foto: TAIRO LUTTER
Eesti jalgpalli meistriliiga 15. voor oli üllatusi täis - esmalt läks Paide juba kolmandal minutil Sander Rõivassepa väravast Levadia vastu kodus juhtima, siis kostitas Narva Trans Florat aga üllatusvõiduga.

Kui Paide pidi siiski 1:5 kaotusega leppima, siis Floral jäigi koduväljakul Transi vastu nii viik kui võit võtmata - 51. minutil väravavõrku sahistanud lätlase Vitalijs Zilsi tabamuse järgselt ei suutnud rohesärgid skoori tabloole tekitada.

Kolmandas täna peetud mängus alistas FC Infonet 2:1 Tartu Tammeka.

Enne homseid kohtumisi Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev, Paide Linnameeskond -Viljandi Tulevik, on edetabelijuht jätkuvalt Nõmme Kalju. Flora kaotuse tõttu tõusis teiseks FC Levadia, kellel koos 32 punkti. Floral on 31 punkti.

Protokolle vaata SIIT

08.06.2015
Kalju ja Flora mõõnavad, tiitlikaitsja Levadia vägevas hoos
04.06.2015
Pehrssoni kommentaar Ojamaa väljajätmise ja Eesti kõrgliiga mängijate 68% osakaalu kohta koondises