Enne Soome ja Eesti rahvusmeeskondade A-maavõistlust pidasid Turus vutilahingu ka mõlema poole fännid. Tänu riukalikule salaplaanile võitis Soome 3:2.Foto: Laura Oks
9. juuni 2015, 18:38

Nimelt olid Eesti fännid esimese poolaja (mängiti 2x30 minutit) järel 2:1 eduseisus, aga siis suurendati Soome poole nõudmisel mänguväljakut. Avapoolaeg oli mängitud risti üle pooliku platsi, aga teine poolaeg toimus juba täismõõtmetega väljakul.

See Soomele sobis ja nad võitsid 3:2. Eesti fännide võistkonda toetas väljaku ääres mitukümmend fännide fänni. Fännid ja fännide fännid moodustavad nüüd ühise fännkonna, et fännata Eesti rahvusmeeskonda.