Copa Americal alistas Kolumbia 1:0 Brasiilia.Foto: RICARDO MORAES
18. juuni 2015, 09:02

VIDEOD ja GALERII | Kolumbia alistas Brasiilia, lõpuvile järel mäsu, Neymar ja Bacca said punase (3)

Jalgpalli Lõuna-Ameerika meistrivõistluste ehk Copa America C-alagrupi teise vooru kohtumises võttis mullu MMi veerandfinaalis Brasiiliale kaotanud Kolumbia 1:0 võiduga magusa revanši tänu Jeison Murillo 36. minuti väravale.

Lõpuvile järel puhkes väljakul võimas mäsu, sest Neymari vile järel sooritatud tugev pealelöök tabas Kolumbia mängijat. Neymar toksas peaga näkku teda seepeale sõitlema tulnud Kolumbia jalgpallurit, mille peale omakorda rammis Carlos Bacca Neymari. Tšiili kohtunik Enrique Osses ootas olukorra rahunemist ja näitas siis nii Neymarile kui ka Baccale punast kaarti.

C-alagrupi teise vooru teine kohtumine Peruu - Venetsueela peetakse eeloleval ööl. Hetkel on Brasiilial ja Kolumbial tabelis 3 punkti 2 mängust, Venetsueelal 3 punkti 1 mängust ja Peruul 0 punkti 1 mängust.

Brasiilia peab vähemalt järgmises kahes mängus läbi ajama Neymarita. Avapoolaja lõpus teenis ta oma teise kollase kaardi sel turniiril, mistõttu tuleb brasside kaptenil vahele jätta alagrupiturniiri viimane matš Venetsueelaga. Lõpuvile järel saadud punane kaart diskvalifitseerib Neymari eeldatavast veerandfinaalist (ning on võimalik, et karistust pikendatakse).