Vehklemine

Bakuu – epeenaiste kuldne pealinn? 

Merili Luuk, 22. juuni 2015, 07:00
Vehklejate tuba Bakuus.

Bakuus toimuvatel Euroopa mängudel asuvad homme medaliheitlusse Eesti epeenaised Irina Embrich, Julia Beljajeva, Erika Kirpu ja Katrina Lehis, kes napilt kaks nädalat tagasi teenisid EMil hõbemedali. Aserbaidžaani pealinnas on Beljajeval ja Kirpul kord juba kuld võidetud – kas ajalugu kordub?

Montreux’s toimunud EMilt koju jõudnuna võtsid kõik epeenaised aja maha ning vehklemisega ei tegelenud. "Mõõka ei võtnud kättegi, käisin jooksmas ja tegin üldfüüsilist trenni," räägib Embrich, kellega nõustuvad teisedki. "Puhkamine ja jooksmine olid põhilised asjad. Vehklemine jäi tõesti tagaplaanile," tõdeb ka Lehis.

Aserbaidžaani pealinna jõuti pühapäeva varahommikul ning siirduti kohe Bakuu olümpiastaadioni vahetus läheduses asuvasse sportlaskülla. Majade rägastikus on eestlaste päralt ühe 19korruselise elamu neli korrust, ülejäänud viiel sisustatud korrusel elavad Poola ja Leedu sportlased. Kui teiste majade all on suured sööklad ning mõnel isegi bassein, siis eestlaste elamu all asub dopingukontrollikeskus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. juuli 2015, 17:40
NII SEE JUHTUS | Epeevehklemise MM Moskvas: eestlased individuaalturniiril ei säranud, Lehis langes parimana veerandfinaalis
23. juuni 2015, 16:41
EUROOPA MÄNGUD | Erika Kirpu võitis Eestile teise pronksmedali
23. juuni 2015, 13:09
EUROOPA MÄNGUD | Veerandfinaalis Beljajeva alistanud ning medali kindlustanud Kirpu: Keegi pidi ju võitma!
22. juuni 2015, 07:00
Naiskonna noorim liige Bakuus treenerita

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee