Kergejõustik

Eesti kergejõustikukoondis jäi võistkondlikul EMil üle noatera esiliigasse püsima

Maailmameistrivõistluste normi täitnud Tanel Laanmäe: sain hirmust võitu, aga see oli raske (1)

Deivil Tserp, 22. juuni 2015 07:00
«Raskelt tuli, aga seda magusam kordaminek nüüd tundub. Väga suur pinge oli üleval, kuid nii vägevat üksteisele kaasaelamist pole ma ammu näinud.» Eesti koondise juht Marko Aleksejev võistkondliku EMi esiliiga koha säilitamisest.Foto: Mati Hiis

Eesti kergejõustikukoondis tegi Kreekas võistkondliku EMi esiliigas tugeva lõpuspurdi ja säilitas koha väärikas seltskonnas. Meie tiimi säravaima tulemuse eest hoolitses odaviskaja Tanel Laanmäe, kes ­tabas kolm kärbest ühe hoobiga: napsas alavõidu, püstitas isikliku rekordi 82.67 ja täitis MMi normi.

Laanmäed on viimasel ajal kimbutanud reie lähendajalihase vigastus. "Teadsin, et olen heas vormis, sest olin sügisel ja talvel korralikult tööd teinud, aga tobe oli kogu aeg sellest rääkida, keegi nagunii ju ei usu," lausus Heino Puuste õpilane.

Heraklionis alustas Laanmäe etteastet rahulikult. "Tegelikult polnud mul sammumärkigi," avaldas ta. "Iga vise oli omamoodi. Viimasel katsel tõstsin hoojooksu kiirust ja tuligi pikk vise. Ma sain hirmust võitu, aga see oli raske."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.07.2015
Suveuniversiaadil kulla võitnud Tanel Laanmäe parandas isiklikku rekordit!
10.07.2015
Universiaadikuld Laanmäe: pikem vise jäi palavuse taha
10.07.2015
Vägev! Laanmäe võitis universiaadil kulla
08.07.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Rasmus Mägi juhendas noori kergejõustikusõpru

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee