Võrkpall

Lätlased võtsid Euroopa mängudelt esimese kulla 

Toimetas Sander Jürjens, 22. juuni 2015, 14:40
Martins PlavinsFoto: DANIEL GARCIA
Esimeste Euroopa mängude meeste rannavõrkpalli turniiril triumfeerisid meie lõunanaabrid Martins Plavinš ja Haralds Regza.

Igapäevaselt teiste paarilistega mängivad Plavinš ja Regza tegid enne Euroopa mänge vaid ühe ühistreeningu ja olid mullu ühel turniiril paaris olnud. Sellest aga piisas, et Aserbaidžaanis ajalooline kuld võita, kirjutab Volley.ee.

"Meil ei ole plaane koos mängima hakata, vähemalt mitte enne Rio olümpiamängude lõppu. Meil olid väikesed ühised plaanid Bakuuks ja need said täidetud,ˮ rääkis matši järel Plavinš, kel auhinnakapis ka Londoni olümpiamängude rannavõrkpalli pronksmedal.

Pääsu eest 16 parema sekka Rivo Vesiku ja Kristo Kollo turniiri lõpetanud prantslased Jean-Baptiste Daguerre ja Yannick Salvetti kaotasid seejärel kaheksandikfinaalis Šveitsi paarile Sebastien Chevallier/Marco Krattiger.

Naiste seas sai medalivõidu üle rõõmustada Leedu. Pronksmedalitega naasevad Bakuust Ieva Dumbauskaite ja Monika Povilaityte. Turniiri võitsid šveitslannad Nicole Eiholzer/Nina Betschart, kes alistasid finaalis austerlannad Lena Mari Plesiutschnigi ja Katharina Schutzenhoferi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee