Kati TolmoffFoto: ARNO SAAR
23. juuni 2015, 16:56

Euroopa mängud | Hüppeliigest väänanud Kati Tolmoff pidi vastu võtma kaotuse

Euroopa mängude sulgpalliturniiri teises alagrupimatšis pidi Kati Tolmoff tunnistama belglanna Lianne Tani paremust.

Maailma edetabelis Tolmoffist kümmekond kohta tagapool paiknev Tan võitis mängu 17:21, 21:12, 21:13. Esimene geim oli Tolmoffi kontrolli all, kuid eestlanna väänas geimi lõpus hüppeliigest. Teises ja kolmandas geimis oli initsiatiiv juba vastase käes.

"Tan mängis täna väga hästi. Mind hakkas peale esimest geimi jalavalu segama ning ma ei suutnud ka oma mängu muuta ja vastase mängustiiliga kohandada," lausus Tolmoff pärast mängu.

Homses viimases alagrupimängus on Tolmoffi vastaseks lätlanna Kristine Šefere, kes on seni kaotanud mõlemad mängud. Kui Tolmoff suudab lätlanna alistada ja kui Lianne Tan võidab Tolmoffi eilse vastase Chloe Magee, pääsevad alagrupist edasi Tan ja Tolmoff. Kui Tolmoffi võidu korral Magee peaks võitma Tani, tekib alagrupis nn surnud ring ja edasipääsejad selguvad võidetud geimide vahe alusel.