Nikolai NovosjolovFoto: MATI HIIS
24. juuni 2015, 16:56

NII SEE JUHTUS | Novosjolov ja Zopp said jaanipäeval valusad kaotused! (2)

Kui jaanilaupäeval oli Eesti spordifännidel põhjust rõõmustada - sai Erika Kirpu Euroopa mängudelt ju meie teise medali - siis jaanipäev ise nõnda häid uudiseid ei toonud. Nikolai Novosjolov langes Bakuus kaheksandikfinaalis ning Londonis sai valuda kaotuse Jürgen Zopp
17:58

Ja selle teatega tõmbame oma jaanipäevaste spordisündmuste otseülekandele ka joone alla. Head viimast puhkepäeva kõigile, kes homme tööle lähevad. Meiegi oleme siis taas platsis!

17:57
TENNIS

Kahjuks tuleb tõdeda, et Jürgen Zopp tänavu Wimbledoni põhiturniirile ei pääsenud. Stephane Robert oli meie mehest lõpuks parem kolmes setis.

16:57
16:37
TENNIS

Jürgen Zopp asus kohtumist Stephane Robert'i vastu 4:1 juhtima, kuid lubas vastase järele ning nii läks avasett lõpuks kiiresse lõppmängu. Seal jäi Zopp kaotusseisu 0:4 ja 1:6, kuid suutis seejärel võita neli punkti järjest ja vähendada vahe minimaalseks. See oli paraku kõik ning nii kiire lõppmäng 7:5 ja esimene sett 7:6 prantslasele.

15:36
PURJETAMINE

Head uudised Saksamaalt: Deniss Karpak on klassis Finn võitnud EUROSAF meistrite karika neljandaks etapiks olnud Kieli Nädala regati.

15:32
TENNIS

Sõnumeid Wimbledonist: Jürgen Zopp ja Stephane Robert peaks oma matši alustama kümnekonna minuti pärast.

15:17
EUROOPA MÄNGUD / 3x3 korvpall

Eile Kreekale kolme punktiga kaotanud kossumehed andsid turniiri ühele suurfavoriidile Serbiale kõva lahingu, kuid pidid siiski vastaste 1-punktilist paremust tunnistama. 17:18 kaotusmängus oli meie resultatiivseim 6 punkti visanud Siim Raudla.

Statistika:

14:37
EUROOPA MÄNGUD
14:15
SPORDIKÕMU

Šotimaa jalgpalli kõrgliigas mängiv Partick Thistle sai endale uue peletisest maskoti:

13:32

Euroopa tippklubid jätkavad ostlemist: Torino Juventus hankis Madridi Atleticost Mario Mandžukici ning Liverpool Hoffenheimist Roberto Firmino. Brasiilia talendi Firmino oskustest annab aimu näiteks see video:

12:57
DOPING
12:55
EUROOPA MÄNGUD / Vehklemine
12:16

Naiste MM-finaalturniiril selgus viimane veerandfinalist, kui tiitlikaitsja Jaapan alistas 16 parema seas Hollandi 2:1.

Veerandfinaalides kohtuvad Saksamaa - Prantsusmaa, Hiina - USA, Inglismaa - Kanada ja Jaapan - Austraalia.

12:05
KÄSIPALL

Viinis loositi eile alagruppidesse 2017.a MMi valikturniiril osalevad meeskonnad. Eesti koondis madistab Portugali, Iisraeli ja Gruusiaga..

11:29

11:26

Kurat ja põrgu! Novosjolov kaotab matši Sergei Khodosele 12:15 ning sellega on turniir tema jaoks lõppenud!

11:24
EUROOPA MÄNGUD / Ujumine

Hästi on läinud aga meie 4x100m vabaltujumise segateatevõistkonnal koosseisus Daniel Zaitsev, Cevin Siim, Margaret Markvardt, Kertu Ly Alnek, kes said poolfinaalis kirja aja 3.39,83 ning jõudsid finaali.

Meeste 100m vabaltujumises oli Cevin Siim 36. (51,91) ja Nikita Tsernosev 44. (52,14); meeste 200m kompleksujumises sai Silver Hein 33. (2.09,64) ja Karel Seli 45. (2.16,58) koha.

11:20
EUROOPA MÄNGUD / Sulgpall

Eilse mängu järel peaaegu kokku kukkunud Raul Must kaotas alagrupiturniiri viimases kohtumises sloveenile sloveenile Iztok Utrosale 17:21, 16:21.ning kaheksandikfinaali ei pääsenud.

Sama saatus tabas naispaarismängus ka Kristin Kuubat ja Helina Rüütlit, kes kaotasid alagrupiturniiri viimases voorus taanlannadele Lena Grebakile ja Maria Helsbolile 19:21, 9:21. Nii Musta kui ka Kuuba-Rüütli saldoks jäi üks võit ja kaks kaotust.

11:15

Nikolai Novosjolov alustas kaheksandikfinaalikohtumist venelase Sergei Khodose vastu, esimese kolmandiku 2 minuti järel on seis 3:3.

11:13

Nikolai Novosjolov on alustanud epeeturniiri võimsalt, kui võitis alagrupis kuuest matšist viis ja teenis tabelisse teise asetuse. Kohe algavas kaheksandikfinaalis kohtub ta venelase Sergei Khodosega.