Deniss KarpakFoto: Kieler Woche / OKPress
24. juuni 2015, 15:44

Deniss Karpak võitis maineka Kieli regati (1)

EUROSAF meistrite karika neljandaks etapiks olnud Kieler Wochel tegi klassis Finn suurepärase esituse Deniss Karpak, kui võttis juba võistluse alguses liidripositsiooni kindlalt enda kätte ning seda enam ei loovutanudki.

Regati avaseeria vältel sai Karpak aks sõiduvõitu, kaks teist, ühe viienda ja kaks kuuendat kohta. Need koos topeltpunktid andnud medalisõidus saadud teise finišitulemusega kindlustasid meie sportlasele ülekaaluka regativõidu taanlaste Stig Steinfurthi ja Mads Bendixi ees. Karpakile on tänavune saavutus juba kolmandaks korraks Kieli Nädalal Finn klassi esikoha auhind vastu võtta.

Samas paadiklassis seilanud Lauri Väinsalu (ROPK/TREV2) lõpetas võistluse 13. kohaga.

Laser Radial klassis kujunes Anna Pohlaku (TJK) lõpptulemuseks 14. koht. Annegret Unnuk (ROPK) sai 50. ja Liise Köösel (ROPK) 59. koha. Esikoha saavutas Erika Reineke USA-st.

Laser Standardil tuli Georg Haud (ROPK) 42. ning Marti Aruja (ROPK) 60. kohale. Võidu võttis sakslane Tobias Schadewaldt.