Prantsusmaa naiskond langes MMilt, kui penaltiseerias viiendana löönud 21aastane Claire Lavogez eksis.Foto: Ryan Remiorz
27. juuni 2015, 02:36

VIDEO ja GALERII | Naiste MMil otsustava penaltiga eksinud prantslanna kaotusvalu (3)

Naiste jalgpalli MMi esimeses veerandfinaalis alistas Saksamaa pärast 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltiseerias 5:4 Prantsusmaa, kelle eest eksis viimasena löönud 21aastane Claire Lavogez.

Prantsusmaa naiskonna noormängija ahastus ja kurbus pärast eksimust on näha selles videos:

Prantsusmaa asus juhtima 64. minutil Louisa Necibi väravast, aga Saksamaa viigistas 84. minutil, kui Celia Sasic realiseeris Kanada kohtuniku Carol Anne Chenardi poolt määratud kahtlase penalti.

Saksamaa kohtub poolfinaalis USA - Hiina veerandfinaali võitjaga. Teise tabelipoole veerandfinaalides kohtuvad Austraalia - Jaapan ja Inglismaa - Kanada.