Juhan Mettis (sinises) alustas EMi edukalt. (ALDO LUUD)

Euroopa Mängudel Bakuus mängivad judokad ühtlasi välja ka EM-kohad, Juhan Mettisel, Grigori Minaškinil ega Aleksandr Marmeljukil ei läinud hästi.

Mettis kohtus raskekaalu (+100 kg) avaringis austerlase Daniel Allerstorferiga ning jäi neljanda minuti alguses küll hoiatustega taha, kuid tegi seejärel 15-sekundilise vahega kaks waza-ari väärilist heidet järjest ja see tähendas puhast võitu. 16 parema seas kohtus ta hollandlase Roy Meyeriga. Kumbki võtteid ei teinud, kuid eestlane sai 3 hoiatust vastase 1 vastu ja see otsustaski - veerandfinaaliuks jäi suletuks.

Kuni 100 kg kehakaalu avamatšis pidi Minaškin võtma vastu kaotuse portugallaselt Jorge Fonsecalt. Too tegi nii matši esimesel kui ka viimasel, viiendal minutil yukot väärt heite, Minaškin ei suutnud viimase 50 sekundi jooksul enam mõne kõrgemalt koteeritava heitega vastata. Samale mehele oli Minaškin kaotanud ka sel hooajal Bakuu Grand Slami veerandfinaalis.

Veel lühem oli Aleksandr Marmeljuki (kuni 90 kg) võistlus, kelle vastu sooritas serblane Aleksandar Kukolj kolme maadlusminuti möödudes ippon'i.

Jaga artiklit

10 kommentaari

N
Nabile  /   19:45, 28. juuni 2015
Budjolkin on Lätis ja meie naistel ainult kehvem käsi. Oli neil potstajatel sinna oma kolm kolme vaja minna täis tegema... Aga klassikalisel on vaja naiste abistavat kätt, mashöör, psühholoog, keelte esinaja. Keegi ei oska porugali nii ilusasti rääkida kui nad eurevisioonil ennast esindasid. Keel on 5000 keelelist silpi.
J
Joonas  /   17:48, 28. juuni 2015
Vaadake sumot! Kuidas nemad võita suudavad?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis