Igor Dudarevi keskringist löödud värav ei päästnud Sillamäed kaotusest, Kalju langetati kolmandaks

Mart Treial, 27. juuni 2015 18:23
Irakli LoguaFoto: LAURA OKS
Eesti jalgpalli meistrivõistluste 16. vooru eelviimases mängus alistas Tallinna Flora võõrsil 2:1 Sillamäe Kalevi.

Flora avavärava lõi 35. minutil Irakli Logua, kes karistas ära Igor Dudarevi eksimuse ning 58. minutil duubeldas Rauno Alliku Flora eduseisu.

Pea kogu mängu üsna nürilt rünnanud Sillamäe suutis mängulõpu äärmiselt põnevaks kruvida, sest 90. minutil üllatas seesama Dudarev keskringist teele saadetud palliga Mait Toomi ja tegi seisuks 1:2.

Lisaminutitel käis pall veel ka Flora väravapostis ning jätkuolukorras päästis külalismeeskonna halvimast vaid Toomi suurepärane reflekstõrje.

Lisaks võidule võib Flora leer rõõmustada, et vigastspausilt on tagasi keskkaitsja Enar Jääger, kelle 113 koondisemängu tulevad euromängudes kindlasti meeskonnale kasuks.

Liigatabeli seisukohast tähendab Flora võit aga seda, et vooru liidrina alustanud, kuid eile Viljandi Tulevikult šokk-kaotuse saanud Nõmme Kalju on tõugatud lausa kolmandaks.

Tabeliseis 16 vooru järel: Levadia 35 punkti, Flora 34, Kalju 33, Infonet 29, Sillamäe 27, Trans 19, Tulevik 18, Tammeka 11, Pärnu 9 (15 mängu), Paide 8 (15).

Pärnu ja Paide linnameeskonnad kohtuvad täna õhtul Paides kell 20:45.

27.06.2015
Paide purustas Pärnu ja kerkis tabeli põhjast
26.06.2015
Tulevik (võitis Kaljut) tegi seda, mille Tammeka (napp kaotus Levadiale) tegemata jättis