Mets platsil, Ojamaa pingil, Viking alistas Sarpsborgi

Toimetas Viljar Voog, 28. juuni 2015 19:02
Karol MetsFoto: Alar Truu
Norra jalgpalli meistrisarjas kohtusid tänases esimeses mängus Stavangeri Viking ja Sarpsborg 08. Mõlema meeskonna hingekirja kuuluvad ka Eesti mängumehed ning Karol Metsa koduklubi oli täna Henrik Ojamaa tööandjast parem 3:1.

Viking läks kohtumist 36. minutil juhtima, ent vahetult enne poolajavilet suutis külalismeeskond Sarpsborg viigistada. Teise poolaja algul leidus lisakäik siiski vaid Stavangergi meestel ja 53. ning 58. minuti tabamustest võeti lõpuks 3:1 võit.

Karol Mets mängis Vikingu eest terve mängu, Henrik Ojamaa vaatas kohtumist varumeestepingilt. Kui Norra kõrgliiga 14. voorust on mängimata veel neli mängu, on Viking hetkel liigas kolmandal, Sarpsborg üheksandal kohal.

21.05.2015
Mets ja Viking alistasid Londaku ja Bodö/Glimti
14.05.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Karol Mets: õnneks treener tegi mulle ülesanded väga lihtsaks
04.05.2015
Pehrssoni kommentaar Ojamaa väljajätmise ja Eesti kõrgliiga mängijate 68% osakaalu kohta koondises