Evald Tipneri karikas

JÄRELVAADATAV | Evald Tipneri karikas Kassisabas, FC Eston Villa - FC Tartu (6)

Toimetas Ott Järvela, 1. juuli 2015, 23:12
Evald Tipneri karikas.
Evald Tipneri karikale peetavate Eesti karikavõistluste 1/64-finaalide teises telemängus alistas FC Eston Villa Wismari staadionil 2:1 FC Tartu.

FC Eston Villa on Eesti meistrivõistluste neljanda liiga põhjapiirkonna liider, FC Tartu kolmanda liiga lõunapiirkonna tabelikeskmik. Sarnaselt pühapäeval Õhtulehe eetrisse jõudnud kohtumisega FC Reaal - JK Väätsa Vald (1:2) oli kolmapäevanegi mäng kompromissitu thriller.

Eston Villa asus Mati Pari 11. ja Dan Fieldi 50. minuti väravatest 2:0 juhtima, aga Sander Kilk tõi 61. minutil tartlased mängu tagasi. Lõpp oli põnev, ent Eston Villa pidas vastu, võitis 2:1 ning kohtub järgmises ringis (1/32-finaal) II liigas mängiva Tallinna JK Legioniga.

2. juuli 2015, 11:28
Tipneri karikasarja 2. ringis näitab Õhtuleht Tallinna, Tartu ja Türi klubide mänge