FC Eston Villa alistas Evald Tipneri karikasarja mängus 2:1 FC Tartu.Foto: LAURA OKS
Evald Tipneri karikas
2. juuli 2015, 10:21

Evald Tipneri karikale peetavate jalgpalli Eesti karikavõistluste 1/64-finaalis alistas FC Eston Villa (IV liiga) kolmapäeva õhtul peetud Õhtulehe telemängus 2:1 FC Tartu (III liiga).

Eston Villa asus Mati Pari 11. ja Dan Fieldi 50. minuti väravatest 2:0 juhtima, aga Sander Kilk tõi 61. minutil tartlased mängu tagasi. Lõpp oli põnev, ent Eston Villa pidas vastu, võitis 2:1 ning kohtub järgmises ringis (1/32-finaal) II liigas mängiva Tallinna JK Legioniga.

Kassisabas, Wismari staadionil peetud kohtumist jälgis Eston Villa staadionimänedžeri andmetel 91 pealtvaatajat, kellest umbes 30 olid Tartus kohale sõitnud FC Tartu toetajad. Eston Villa fännid süütasid meeskonna mõlema tabamuse puhul signaalraketid ning tervet kohtumist saatis staadioni kõrval asuvas aias elava kuke reibas kiremine.