Kuhu jäi Angola koondis?Foto: GERARD JULIEN
4. juuli 2015, 15:16

Korvpallikoondis sai universiaadil ootamatult vaba päeva

Lõuna-Korea miljonilinnas Gwangjus toimuval suveuniversiaadil algas täna kümme päeva kestev korvpalliturniir. A-alagrupis pidanuks väljakule tulema ka Eesti, kuid ootamatult sai meie koondis hoopis vaba päeva, sest meie avavastane Angola Koreasse kohale ei jõudnudki.

Nii toimub A-alagrupis täna vaid üks kohtumine, kui madistama hakkavad Hiina ja Saksamaa.

Rida mänge on juba ka lõppenud lõppenud. Põnevamatest neist võitis USA Türgit 66:57, Soome Jaapanit 73:72, Venemaa Montenegrot 63:62, Kanada Rootsit 78:61 ja Prantsusmaa lisaajal Leedut 96:87. Seejuures võitis Leedu poolaja 42:36, kuid neljandal veerandil oli omakorda Prantsusmaa kümnega ees, enne kui Leedu jõudis normaalaja viigini.

Veel tulemusi: Austraalia - Taivan 93:47, Mehhiko - Mongoolia 90:71, Brasiilia - Tšiili 78:33. Ees on veel Serbia ja Šveitsi kohtumine.

Eesti koondis alustab mänge pühapäeval, Eesti aja järgi kell 12 on meie vastaseks Saksamaa, kelle koosseisu nimekaimaks meheks on Bogdan Radosavljevic Tübingeni klubist.