Rannajalgpall

Tantsutäht Marko Kiigajaan on rannaliival võimas väravamasin (1)

Sander Jürjens, Pärnu, 6. juuli 2015, 07:00
KÄÄRLÖÖK! Marko Kiigajaan on tantsupõrandalt rannaliivale kaasa võtnud hea koordinatsiooni, mis lubab tal edukalt käärlööke sooritada. Foto: Mati Hiis

Marko Kiigajaan on üldsuselt eelkõige tuntud läbi tantsimise, kuid lisaks on tegu Eestis väga arvestatava rannajalgpalluriga. 27aastane Kiigajaan pani mõne aasta eest kokku FC Üksjalgvärav meeskonna, mille liidriks on ta nii platsil kui ka selle kõrval.

"Ühel õhtul istusime sõpradega ja mõtlesime, et võiks teha ühe rannajalgpallisatsi. Algselt oligi see kokku pandud klassi- ja koolivendadest ja mõned poisid olid veel võistlustantsijad ka," räägib Kiigajaan meeskonna sünniloost. Võistkonna nimeks on FC Üksjalgvärav/Vitamin Well, mis on inspireeritud legendaarsest Kreisiraadio sketšist.

Tantsijaid on Kiigajaani kõrval liival veel ning tantsupõrandalt on tema sõnul võimalik mitmeid häid omadusi randa kaasa võtta. "Kasuks tuleb hea koordinatsioon. Tihti on jalgpalluritel teistmoodi, kuid tantsijatel tulevad näiteks käärlöögid (rannajalgpallis väga oluline element – toim) lihtsamalt välja. Tehniline pool on loomulikult teine asi."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. juuli 2015, 10:24
Tõsise vigastuse tõttu treeneriks sunnitud Kristian Marmor ihkab platsile naasta
7. juuli 2015, 15:39
Rannaliiga mängijad: tase on paremaks läinud!
5. juuli 2015, 12:52
Rannajalgpalli meistriliigas vahetus edetabeliliider
5. juuli 2015, 10:49
ÕHTULEHE VIDEO | Peugeot meeskonna väravavaht esimesest kaotusest: Päike küpsetas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee