Nõmme Kalju rõõmustamas pärast Ats Purje väravat Aktobe vastu.
6. juuli 2015, 14:38

VIDEO | Aktobe - Kalju 0:1 põhjalikud tipphetked, Purje värav, kasahhide surve ja väravavahi punane kaart

Jalgpalli Euroopa liiga esimese eelringi avamatšis alistas Nõmme Kalju eelmise nädala neljapäeval võõrsil 1:0 Kasahstani kevadise hõbedameeskonna Aktobe.

Kohtumise ainsa värava lõi Ats Purje 72. minutil. Viis minutit hiljem eemaldati kasahhide väravavaht Stanislav Pokatilov väljaspool karistusala käega mängimise eest. Pealelöökide koguarvus edestas Aktobe Kaljut aga 33:13.

15minutiline video kohtumise tipphetkedest viitab tõesti, et vahepeal oli Aktobe surve tohutu. Aga Kalju pidas vastu ning neljapäeval piisab Eesti klubile viigist, et pääseda teise ringi, kus ootab 99,9% tõenäosusega ees Šveitsi kõrgliigas mängiv FC Vaduz (Liechtenstein).