Nõmme Kalju mängijad said täna rõõmustada kahe värava üle.Foto: ALAR TRUU
6. juuli 2015, 21:07

Paide punnis mis ta punnis, kuid Reginaldi iluvärav jättis võidupunktid Nõmmele

Nõmme Kalju võitis jalgpalli meistriliiga 17. voorus tänu Reginaldi imeväravale 2:1 Paide Linnameeskonda.

Kalju läks kohtumist 39. minutil juhtima, kui täpne oli hooaja alguses põlve vigastanud ründaja Vladimir Voskoboinikov. Kaljuga mai lõpus ka Eesti karikavõistluse finaalis madistanud Paide viigistas 61. minutil, kui Ats Sillaste palli Vitali Teleši selja taha saatis.

Kolm punkti võttis Kalju küll hilja, kuid see-eest stiilselt - poolkaitsja Reginaldi sai 87. minutil 25 meetri kauguselt löögile, 22aastae prantslane saatis nahkkera otse õhust täpselt lati alla!

Teises tänases kohtumises oli Sillamäe Kalev samuti 2:1 parem Viljandi Tulevikust. Mulgid läksid matši veerandtunni möödudes Karel Kübari värava toel juhtima ning Sillamäe jättis sarnaselt Kaljule kolme punkti võtmise hilja peale - Aleksandr Volkov ja Kõrõlo Silitš jõudsid sihile vastavalt 78. ja 83. minutil.