Õhtuleht.ee 7. juuli 2015 22:47
Teisipäevase spordipäeva kõige säravamaks killuks jäi Juhan Mettise hõbemedal suveuniversiaadilt ja kõige nukrama tulemuse eest hoolitses Tallinna Levadia jalgpallimeeskond, kelle Meistrite liiga hooaeg sai varakult lõpu.

22:44
22:06
21:56
ODAVISE

Gerd Kanteri tulemusest palju rõõmsam uudis Ungarist on Risto Mätase 80.83, millega ta sai odaviskes teise koha. Parim oli Jakub Vadelejchi 82.76.

21:51
TENNIS

Jalgpallimängu taustal lõppesid ka Wimbledoni tänased mängud ja naiste seas selgusid poolfinalistid. Serena Williams ja Maria Šarapova peavad maha Austraalia lahtiste finaali kordusetenduse.

21:19

Ott Järvela ahjusoe, kuri ja veidi minoorne reportaaž Lillekülast:

KRAHH! Levadia põrus amatööride vastu, kaotsi läks 300 000 eurot

20:51

TALLINNA LEVADIA EUROHOOAEG ON LÕPPENUD! 0:0 ja 1:1 lõppenud mängude tulemusel pääseb Belfasti Crusaders võõrsil löödud väravaga edasi!

20:45

90 minutit on Lillekülas täis, Levadial veel 4 minutit armuaega!

20:44
KETTAHEIDE
20:32

Kui mängu lõpuni on jäänud veidi enam kui 10. minutit, on seis Lillekülas jätkuvalt 1:1. Levadia värava ootuses väärib jutustamist üks Crusadersi fännidega seotud lugu.

19:57
KETTAHEIDE

Gerd Kanteril pole olnud Ungaris põhjust rõõmustada. Kui neli katset möödas, on meie mehe parimaks tulemuseks seni 62.12.

19:50

FC Flora on aga juba Makedoonias, kus neljapäeval on neil Euroopa liiga esimese eelvooru korduskohtumises kaitsta 1:0 eduseis.

Teel hotelli! Väike avarii ja olukorra lahenemine Makedoonia moodi. :)

Posted by FC Flora on Tuesday, 7 July 2015
19:47

Lillekülas seis poolajal 1:1 ja Levadia oli lõpuminutitel tõsise surve all.

19:34
TOUR DE FRANCE

Oleme võlgu ka Tour de France'i tänase etapi tulemused. Võitjaks tuli Tony Martin, kes sai selga ka uue ilusa särgi.

19:25

Elagu! Hetkel väärib Luts vaid ühte sellist hüüet, sest Levadia vajab veel ühte väravat.

19:23
19:21

Müts maha Siim Lutsu ees, kelle karistuslöök teeb Lillekülas seisuks 1:1, ent tegelikult oleks pidanud põhja-iirlaste väravavaht selle palli tõrjuma. Poolamatööride värk!

19:05
19:03

Ja Levadia jääb juba viiendal mänguminutil kaotusseisu! Edasipääsuks on nüüd vaja lüüa vähemalt kaks väravat.

18:57

Ja olgu mõne minuti pärast algava jalgpallimatši tervituseks ka meeskondade koosseisud veel ette loetud:

Levadia: Pikker; Pikk, Rahmanov, Rähn, Laitinen; Pecha; Kruglov, Luts, Antonov, El Husseiny; Teever.
Pingil: Širokov, Ojamaa, Artjunin, Peetson, Marin, Subbotin, Saag.

Crusaders: O'Neill, Burns, Magowan, Robinson, McClean, Mitchell, Caddell, Forsythe, Owens, Heatley, Carvill.
Pingil: McKibbin, Stewart, Snoddy, Clarke, O'Hanlon, O'Carroll, O'Flynn.