Kergejõustik

VESTEINN HAFSTEINSSON: Gerd Kanter tulgu Helsingborgi MMi normi täitma! (3)

Merili Luuk, 10. juuli 2015, 07:00
TAGASI EESTIS: Gerd Kanteri kauaaegne treener Vesteinn Hafsteinsson on seoses Kadriorus toimuva U23 EMiga taas Eestis.Foto: Mati Hiis

Kettaheitja Gerd Kanterist maailmameistri ja olümpiavõitja vorminud ning 2012. aastal temaga koostöö lõpetanud islandlane Vesteinn Hafsteinsson viibib taas Eestimaa pinnal. Kuigi endise hoolealusega ta kohtuda ei saanud, usub Hafsteinsson, et Kanter heidab ka Pekingi MMil kõrgetele kohtadele.

Kadrioru staadioni kõrval asuvas Vesivärava kohvikus näeb sagivate sportlaste keskel üht pikemat meest kohvi joomas. Üle pika aja on islandlane Vesteinn Hafsteinsson tagasi Eestis ning naudib iga hetke täie rinnaga. "Alati, kui Kadriorus treenisime, käisin siin lõunat söömas. Suurepärane on jälle siin olla!"

Hafsteinsson viibib Tallinnas kuni 23aastaste kergejõustiklaste EMi tõttu. Ta treenib kahte rootslast – kettaheitjaid Simon Petterssoni ja Heidi Schmidti ning Bosnia ja Hertsegoviina kuulitõukajat Peter Mezudi. "Peter on ka juunioride Euroopa meister. Medalimõtetega on ta Tallinnaski," räägib ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. august 2015, 21:43
IAAF kutsus Hartingut dopingu köögipoolega tutvuma
11. august 2015, 15:39
KINDEL: Kettaheite tiitlikaitsja Pekingisse ei sõida
26. juuli 2015, 12:12
Hartingu osalemine Pekingi MMil jätkuvalt lahtine
24. juuli 2015, 22:16
Kupper jäi Teemantliigal kaheksandaks, võitis Belgia üllatusmees

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee