Kergejõustik

Rasmus Mägi valmistub keset EMi melu MMiks 

Deivil Tserp, 11. juuli 2015, 07:00
RASSIB: Rasmus Mägi aitas võistlemise kõrvalt Gerd Kanteri akadeemias ka noorsportlasi.Foto: Tiina Kõrtsini

Eesti parim meessportlane Rasmus Mägi ühendab Tallinnas alla 23aastaste EMil meeldiva ja kasuliku: eile vaatas tartlane, kuidas kaks tema rivaali kemplesid 400 m tõkkejooksu eelvõistlusel, siis kinkis oma naelikud spordimuuseumile ja tõusis Kadrioru staadionil kraanaga 21 meetri kõrgusele ning tegi selfie. Mõistagi käis MMiks valmistuv Mägi ka harjutamas, selleks põikas ta Kalevi staadionile.

Muhelev Rasmus iseloomustab Tallinnas treenimist ühe sõnaga – "linnalaager". "Anne ja Taiku (treeneritest vanemad – toim) on EMil tööl, sellepärast tulime meiegi siia," osutab ta ka äsja mitmevõistluse superliigas teiseks tulnud Grit Šadeikole. "Olen tänavu niigi palju üksi treeninud ja võistlemas käinud."

Päev enne EMi algust tegutses Rasmus kettaheite olümpiavõitja Gerd Kanteri akadeemias noorsportlaste juhendajana. "See kõik on tulnud loomulikult," räägib 23aastane kergejõustiklane. "Samas ei tohi end siin liigselt kulutada. Aga arvan, et olen piisavalt kogenud sportlane ega lase sellistel asjadel juhtuda."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. juuli 2015, 15:16
TULI ÄRA! Gerd Kanter täitis lõpuks MMi normi!
23. juuli 2015, 16:51
Soome ajaleht: Rasmus Mägi on Eesti kuumim mees!
22. juuli 2015, 09:47
Rasmus Mägi sai Šveitsis kolmanda koha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee