Janek Õiglane.Foto: Arno Saar
11. juuli 2015, 22:45

NII SEE JUHTUS | Sport 11. juulil: Janek Õiglane on U23 EMil avapäeva järel medalikursil, võrkpallikoondis alistas taas Makedoonia (2)

Laupäev on kergejõustikupäev! Tallinnas jätkus täna kergejõustiku U23 EM, kus on suurepärases hoos kümnevõistleja Janek Õiglane, lisaks tegi tubli tulemuse keskmaajooksna Andi Noot. Teistes päeva tippsündmustes võitis Serena Williams Wimbledoni tenniseturniiti ning Eesti võrkpallikoondis alistas Euroopa liigas Makedoonia.
22:47

Lõpetuseks üks veidi naljakas, kuid omamoodi kurb video: kes meist poleks kunagi midagi fännanud?
Loodame, et eestlastel homme selliseid emotsioone pole. Head ööd!

22:13

22:02
VÕRKPALL / Viljar Voog, Pärnu

Üks kaotatud geim oli iluviga, mis nüüdseks on ülekrohvitud. Eesti koondis võidab neljanda geimi 25:22 ja alistab teist päeva järjest Makedoonia. Euroopa liiga on meie meestele alanud igati meeldivate tulemustega ja saadud laeng on kahtlemata vajalik, et järgmisel nädalavahetusel siinsamas võõrustada võrkpallihiid Poolat.

21:52

Raio Piiroja sünnipäevakinki ei saa ning Martin Vunk debüütmängus väravat ei löö, sest Pärnu Linnameeskond kaotab kodus Narva Transile 0:1. Mängu ainsa tabamuse autoriks 42. minutil Tanel Tamberg.

21:49
VÕRKPALL

Kui neljandast geimist möödas umbes pool, on Eesti ees 14:10.

21:37

Peatreener Gheorghe Cretu usaldab vaatamata eelmise geimi apsule ka neljandas Andres Toobalit ning Martti Juhkamit, kelle asemel oli geimi lõpus mängu tulemas Robert Täht.

21:32

Ei lõppe see võrkpallilahing kolme geimiga. Kohtunike eksimus kingib Eestile küll ühe matšpalli, ent lõpuks kuulub kolmas geim 29:27 Makedooniale.

Sidemängijana tegutses meil selles geimis Andres Toobal.

21:18

Vlad Moldoveanu? Mäletate? Endine Kalev/Cramo leegionär vahetab klubi, siirdudes Zielona Gora Stelmetisse.

21:01
MOTOKROSS

Lätis Kegumsis toimuval motokrossi MM-etapil sai Tanel Leok (Kawasaki) MX1 klassi kvalifikatsioonisõidus 19. koha.

20:54

Meie vollemehed saavad lõpuks taas eduseisu, kui tabloo näitab 20:19. Geimivõit tuleb taas skooriga 25:21.

20:43
VÕRKPALL

Eesti koondis on sunnitud teises geimis kasutama esimest mõtlemisaega. Makedoonia on esimest korda ees, 14:13.

20:25
VÕRKPALL

Eesti koondis sai vahepeal kolme silmaga ette, lubas siis Makedoonia 20:20 viigini, ent võttis siis lõpuks siiski suhteliselt kindla geimivõidu 25:21.

20:21
DRIFTIMINE

Selline juhtumine tänaselt drifti Eesti meistrivõistluste etapilt Laitses.

Kahjuks lõppes Randar Kajole tänane võistlus niimoodi. Randaril luud-kondid terved, kõndis ise omal jalal meedikute käe alla kontrolli. Ilmselt pole kellelgi kahtlusi, et turvalisus on võistlusautol prioriteet.

Posted by Estonian Drift Association on Saturday, 11 July 2015
20:10
Viljar Voog, Pärnu

Kui eile suutis Eesti Makedoonia vastu avageimi võita 25:9, siis nüüd on külalised oma skoori juba geimi algfaasis ära teinud - 10:9.

20:02
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis alustab oma teist matši Euroopa liigas, vastaseks jätkuvalt Makedoonia. Võrreldes eilse 3:0 võiduga on algrivistuses tehtud kolm muudatust: eesliinis alustavad Martti Juhkami, Renee Teppan ja Timo Tammemaa.

19:51
KERGEJÕUSTIKU U23 EM

19:41

Janek Õiglane lõpetab kümnevõistlejate avapäeva 400 meetri jooksus ajaga 51,14, millega kordab hooaja tippmarki. Päeva lõpuks on koos 4045 punkti, millega edestab isiklikku rekordit jätkuvalt ligi 170 punktiga ehk liigub 8000 punkti graafikus! Kristjan Rosenbergi aeg on 50,86 ning päeva lõppedes on tal koos 3977 punkti. Meeste teine jooks on veel ees, siis saame teatada ka avapäeva lõppjärjestuse.

19:36
UJUMINE

Täna Rootsis Jönköpingis alanud Põhjamaade noorte meistrivõistlustel on Eesti koondis väga heas hoos eesotsas Kregor Zirkiga, kes avapäeval saavutas neli individuaalset alavõitu ja püstitas uue noorte rekordi.