Eesti sõudemehed MK-etapil kolmandadFoto: Fred Killing
12. juuli 2015, 22:46

NII SEE JUHTUS | Sport 12. juulil: Janek Õiglane võitis pronksmedali, sõudjate ilus sõit, Djokovic kaitses tiitlit (1)

Pühapäev oli tõsiselt vinge spordipäev, sest kümnevõistleja Janek Õiglane püstitas Kadriorus alla 23aastaste kergejõustiklaste EMi viimasel päeval isikliku rekordi ja võitis Eestile pronksmedali. Sama tublilt ehk kolmanda koha vääriliselt esines Luzerni MK-etapil paarisaeruline neljapaat ning Novak Djokovic kaitses Wimbledoni tiitlit.
22:49
SPORDISÕBER

Et täna enam ühtki medalit Eestimaale oodata pole, tõmbame siit ostad kokku. Oli rõõm Teile neid vahvaid uudiseid vahendada. Ilusat õhtu jätku ja uute uudisteni!

22:43

Tänase vahva spordipäeva lõpuks on paslik vaadata suurepäraseid väravaid Inglismaa naiste kõrgliiga tippmängust Arsenal-Liverpool!

22:10

NORRA KÕRGLIIGA 16. VOOR: Ründaja Henrik Ojamaa ei mahtunud täna Sarpsborg 08 koosseisu, kui tema koduklubi tegi võõrsil väravateta viigi Stabaekiga.
Viimati pääses eestlane platsile kolm vooru tagasi. Tema laenuleping Sarpsborgiga kehtib veel pisut vähem kui kuu aega.

90 minutit mänginud väravavaht Pavel Londak aitas Bodö/Glimti 2:1 võiduni Mjondaleni üle.

21:41
21:28
21:27
AUTO-MOTO
21:16
21:07

FC Augsburg kaotas Telekom Cupi nimelise miniturniiri finaalis 1:2 Hamburgile. Ragnar Klavan jälgis 45minutilist finaalmängu platsi kõrvalt. Kolmanda koha teenis Borussia Mönchengladbach, kes alistas penaltiseerias Müncheni Bayerni.

20:51

MIHKEL AKSALU HEA HOOAEG JÄTKUS: Täna sai ta kirja oma 9. nullimängu (16 mängust) Soome kõrgliigas ja aitas SJK 1:0 võiduni KTP üle!

20:50
U23 KERGEJÕUSTIKU EM
20:21
20:18
VÕRKPALL

Video eilse Eesti - Makedoonia võrkpallimatši TOP5 sooritustest on leitav SIIT.

20:05
JÄÄHOKI

Hokimees Robert Rooba reisis teisipäeva varahommikul ooekani taha NHLi meeskonna Minnesota Wild laagrisse. Eile sai ta esimese võimaluse oma tõelist palet näidata, kui toimus "rohelised" versus "valged" kohtumine. Vaata Rooba isiklikke tipphetki tolles kohtumises SIIT

19:46
WIMBLEDON

Wimbledoni tenniseturniiri meeste üksikmängu finaalis alistas tiitlikaitsja ja maailma esireket Novak Djokovic (Serbia) 7:6 (7:1), 6:7 (10:12), 6:4, 6:3 Roger Federeri (Šveits). Vaata emotsioonide rohket galeriid finaalmatšist SIIT.

19:32

"Tegin sekundid selgeks enne jooksu, esimene ring jooksin venelase taga, siis läksin rootslase taha ja jälgisin sealt. Lõpus oli nii kerge tunne, et võisin juba juubeldada," õhkas värske medalimees Janek Õiglane ETV otse-eetris.

"Edu tõi superkodupublik, kõik emotsioonid sain nende pealt. Lisaks suur aitäh treenerile ja vanematele!"

19:21
19:18

Rõõmsad Markus Leemet ja Janek Õiglane kümnevõistluse finišis!

19:15
19:13
U23 KERGEJÕUSTIKU EM / Merili Luuk

SEE ON PRONKS! Janek Õiglasel on aega veel finišis veidi juubeldada: targa jooksu ning õrna passimise tulemusel on tema aeg 4.37,75, kuid mis kõige tähtsam - 7945 punkti on toonud PRONKSMEDALI! 8000 punkti ei tulnud, aga medal on käes!

19:05

TEATEID VALGEVENEST JA KASAHSTANIST: Artur Kotenko sai kirja nullimängu, kui tema koduklubi Saligorski Šahtjor võitis Valgevene kõrgliiga 14. voorus 2:0 Slutski.

Rimo Hunt mängis esimesed 45 minutit, kui tema klubi Kõzõlorda Kaisar kaotas Kasahstani kõrgliiga 20. voorus 0:1 Almatõ Kairatile.