Spordiblogi

Deivil Tserp | Eesti kergejõustikus jälle ilutulestiku aeg (8)

LISA KOMMENTAAR

udujutt 18. juuli 2015 08:56
Toomas 16. juuli 2015 21:50
Deivil, panem nüüd kaks jalga tugevasti maasse ja selja sirgu..... Mitu viimasele lähedast kohta VÕITSIME? Ja kõige haigemad/vigastatud on ju meie atleedid? On meil andmeid Ukraina, Leedu, Poola jne. haigekassadest, et kui haiged või vigastataud on nende sportlased..... Tundub, et meie kergalteedid võitlevad haigustega, teised lihtsalt naudivad järjekordset võistlust ja võidavad medaleid.
xxx 15. juuli 2015 20:26
Mõnele abielumehele sa väga meeldid.
Soovitus... 13. juuli 2015 11:15
...kaasmaalastele - elage omadele kaasa, nad ju meie parimad ja teevad seda omast vabast tahtest....aidake ja julgustage, kui kõik ei tule vahest nii välja kui võiks aga mitte ärge hakake vinguviiulit mängima. Eestlasele on omane kiruda - ilma,riiki, valitsust ka. sportlasi, kui neil välja kõik ei tule nii nagu nemad tahaksid. Aga kus on need kaasmaalased siis, kui kellegil on abivaja. Siis on pead jaanalinnu kombel liiva all. Eestlasi on rahvaarvult nii vähe ja kui me vaatame, kui tublid on meie sportlased erinevatel aladel siis võiksime olla ikka väga uhked.
Tugevad normid! 13. juuli 2015 10:26
Tugevad normid on tõesti aga selle kümne seas on neli maratoonarit kus norme põhimõtteliselt pole, Nii, et paluks olla täpne!!
lubatud doping 13. juuli 2015 10:16
on tore asi. Aga mis on saanud Bernatski dopinguteemast?
lubamatu 19. juuli 2015 22:13
See Bernatski tuleks rootsi kardinate taha panna meie noorte mürgitamise pärast.
vana juhan 13. juuli 2015 08:32
élu jooksul on nii palju suuri lootusi nähtud, et praegune nimede üleslugemine pole mingi eriline asi. ikka tuleb noori ja see on ju tore. Kuid pikk tee päristippu on ees. Soovin enda poolt neile kõigile parimat. Ainult et kaks asja teevadmuret - jutust jooksid läbi ikka vigastused ja vigastused... EI TEA -kas on nõrk põhi või ei osata end hoida.... Teine asi aga ei puuduta sportlasi, vaid lehemehi, kas või sedasama Tserpi, kes praegu jutustab ilutulestikust , aga kui midagigi ei õnnestu atleetidel , siis on esimene parastama , vahel lausa uskumtult alandamagi. AGA see tuleb ehk ikka sellest, et ta asju ei jaga või on vaja alati see kõige vastikum külg spordist üles leida ning kõmulooks kirjutada. NOORTELE TIPPUSIRGUJATELE ON VAID SOOVITUS - HOIDUGE TAOLISTEST TÜÜPIDEST . ILUSAT " raksusuve jätku ! "