Tartu Tammeka vanameister Kristjan Tiirik (keskel) Nõmme Kalju mängijate Erik Listmanni ja Eino Puri pitsituses. Foto: Aldo Luud
14. juuli 2015, 07:00

Kalju võttis Liechtensteini kaasa võidu Tammeka üle

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond tõusis täna 6.20 Tallinna lennujaamast õhku, et juba pärastlõunal saabuda Liechtensteini, kus ülehomme kohtutakse Euroopa liiga teise eelringi matšis FC Vaduziga. Reisile mindi võidumeestena – eile alistati Tartu Tammeka 2:1.

Kalju jäi 58. minutil läbi vanameister Kristjan Tiiriku filigraanse karistuslöögi 0:1 kaotusseisu, aga Karl Mööl viigistas kaks minutit hiljem ja Kevin Andersoni 75. minuti omavärav tõi nõmmekatele võidu.

"Kolm punkti saime tabelisse kirja, see on kõige tähtsam. Aga üldiselt, eriti esimese poolajaga ei jäänud absoluutselt rahule. Euromängude vahel ütleb alateadvus mängijatele, et tuleb raskete matšide jaoks natuke energiat säästa, aga ei taha end selle taha peita.