Hidetoshi Wakui 1:2 väravale oli Vaduzil vastus varnast võttaFoto: TEET MALSROOS
16. juuli 2015, 22:37

Kalju lootused said üleminutitel kõva põntsu

Jalgpalli Euroopa liiga teise kvalifikatsiooniringi avakohtumises pidi Nõmme Kalju tunnistama võõrsil Liechtensteini klubi FC Vaduzi 3:1 paremust.

Kodumeeskond läks kohtumist 20. minutil Diego Ciccone tabamusest 1:0 juhtima ning 53. minutil duubeldas Markus Neumayr Vaduzi eduseisu.

Kalju jätkas siiski võitlust ning 86. minutil saavutatigi Hidetoshi Wakui löögist nii vajalik võõrsilvärav, ent kohtumise teisel lisaminutil lubati veelkord skoorida Neumayril ning see tõi Vaduzile 3:1 võidu.

Nii tuleb nentida, et nädala pärast toimuva kordusmängu eel on kõik trumbid Vaduzi käes: kui 1:2 kaotuse korral piisanuks Kaljule ka 1:0 võidust, siis nüüd on vaja vähemalt 2:0 võitu.