Infonet ja Levadia tegid võitlusliku 2:2 viigiFoto: MATI HIIS
18. juuli 2015, 22:08

Levadia pääses Lasnamäel viigipunktiga (2)

Eesti jalgpalli meistriliiga 19. vooru tänases ainsas kohtumises võõrustas FC Infonet kodusel Lasnamäel valitsevat meistermeeskonda FC Levadiat. Kui nädal tagasi suutis Levadia sama vastase üle saavutada 2:1 võidu, siis täna lõppes kohtumine 2:2 viigiga.

Levadia läks kohtumist Rasmus Peetsoni 31. minuti tabamusest juhtima, kuid Ermal Hajdari 39. ja Vladislavs Kozlovsi 67. minuti tabamustest haaras mängu käiku dikteerinud Infonet 2:1 eduseisu. Lõpuks suutis Levadia siiski viigipunkti välja võidelda, kui seitse minutit enne kohtumise lõppu lõi suurepärase peavärava viimasel ajal hüva väravavormi leidnud Siim Luts. Kohtumise üleminutitel jäi kodumeeskond veel ka vähemusse, kui eemaldati Peetsoniga tõuklema läinud Kassim Aidara.

Levadia on 42 punktiga jätkuvalt liider, kuid mängu vähem pidanud Floral on neist kaks ja Nõmme Kaljul kolm punkti vähem. 30 punkti kogunud Infonet on viiendal kohal.