Infonet ja Levadia tegid võitlusliku 2:2 viigiFoto: MATI HIIS
Toimetas Kaspar Koort 18. juuli 2015 22:08
Eesti jalgpalli meistriliiga 19. vooru tänases ainsas kohtumises võõrustas FC Infonet kodusel Lasnamäel valitsevat meistermeeskonda FC Levadiat. Kui nädal tagasi suutis Levadia sama vastase üle saavutada 2:1 võidu, siis täna lõppes kohtumine 2:2 viigiga.

Levadia läks kohtumist Rasmus Peetsoni 31. minuti tabamusest juhtima, kuid Ermal Hajdari 39. ja Vladislavs Kozlovsi 67. minuti tabamustest haaras mängu käiku dikteerinud Infonet 2:1 eduseisu. Lõpuks suutis Levadia siiski viigipunkti välja võidelda, kui seitse minutit enne kohtumise lõppu lõi suurepärase peavärava viimasel ajal hüva väravavormi leidnud Siim Luts. Kohtumise üleminutitel jäi kodumeeskond veel ka vähemusse, kui eemaldati Peetsoniga tõuklema läinud Kassim Aidara.

Levadia on 42 punktiga jätkuvalt liider, kuid mängu vähem pidanud Floral on neist kaks ja Nõmme Kaljul kolm punkti vähem. 30 punkti kogunud Infonet on viiendal kohal.

Kommentaarid  (2)

Jaan 19. juuli 2015 12:56
See ongi Tarajevi kõrgem pilotaaž. Igas mängus toimuvad tal müstlised jamad.
juubi 19. juuli 2015 08:05
Pareiko oleks pidanud punase saama,mees tuleks viharavile saata! Peetson lõpus ka punase,aga sellel mehel on noore ja lo...i sündroom,teinekord läheb liialt hoogu,samas Metallivarastelt võeti värav ära! S..t kohtuniketöö!

SISUTURUNDUS