Nõmme Kalju LiechtensteinisFoto: Nõmme Kalju Facebook
19. juuli 2015, 17:24

KALJU VÕIMALUS? Vaduzi põhimehed rassisid täna FC Baseli vastu

Neljapäeval kodumurul Nõmme Kaljut võitnud FC Vaduz alustas Šveitsi kõrgliigahooaega 0:2 kaotusega valitseva meistri FC Baseli vastu.

Kaotus kaotuseks, aga enam väärib märkimist fakt, et Vaduzi peatreener Giorgio Contini tegi võrreldes neljapäevase Kalju mänguga algkoosseisus vaid ühe vangerduse ehk ei andnud põhimeestele enne euromängu puhkust.

Raske võõrsilmäng Baseliga pluss reis Tallinnasse on kindlasti kaks faktorit, mis suurendavad Kalju šansse avamängust kaasa võetud 1:3 kaotusseis positiivseks tulemuseks vormida.

Kalju kohtub homme Hiiul Eesti meistriliiga 19. voorus Viljandi Tulevikuga, kuid suure tõenäosusega annab Sergei Terehhov Kalju põhimeestele enne neljapäevast Euroopa liiga 2. eelringi kordusmängu puhkust. Sarnaselt talitas ta ka kahe Aktobe-mängu vahel.

Kalju ja Vaduz kohtuvad Lillekülas neljapäeval kell 19.

Baseli kasuks tegid skoori argentiinlane Matias Delgado, kes realiseeris 10. minutil penalti ning jaapanlane Yoichiro Kakitani (80. minutil).