Konstantin Vassiljev ja tema agent, endine Eesti koondise jalgpalllur Jevgeni Novikov poseerivad Bialystoki Jagiellonia särgiga.Foto: Kuvatõmmis
20. juuli 2015, 15:54

VIDEO | Kostja Vassiljev alustas liigahooaega väravasööduga

Juuni keskel Poola-siseselt klubi vahetanud Konstantin Vassiljev alustas uut liigahooaega Bialystoki Jagiellonia särgis efektiivselt, kui sai 2:3 kaotusmängus Kielce Korona vastu kirja väravasöödu.

Vassiljev andis täpse söödu 17. minutil Piotr Grzelczakile, kes viis Jagiellonia 2:1 juhtima. Paraku sellest Vassiljevi tööandjale ei piisanud, sest Korona suutis 66. ja 90. minuti väravatest kolm võidupunkti koju jätta.

90 minutit mänginud Vassiljevi klubil seisab neljapäeval ees tähtis Euroopa liiga mäng Nicosia Omoniaga (Küpros), kellega kodus tehti 0:0 viik.