Portugallane MadjerFoto: AFP / Scanpix
Rannajalgpall
20. juuli 2015, 10:14

VIDEO | Portugal ja Tahiti pakkusid rannavuti MM-finaalis meistriklassi väravaid

Portugali ja Tahiti rannajalgpallikoondised pakkusid eile õhtul toimunud MM-finaalis kõigile vaatajaile äärmiselt pineva ja vaatemängulise etenduse, mille lõpus krooniti 14aastase vahe järel maailmameistriks kodupubliku ees mänginud portugallased.

Portugali jaoks algas finaal imeliselt, sest Madjer viis nad juba 3. sekundil (!) juhtima. Kui Coimbra portugallased 17. minuti keskel 3:0 juhtima viis, tundus, et mäng kisub ühele poole kaldu.

Mängu põnevuse huvides arvas Tahiti mees Tearii Labaste teisiti ja lõi kõigest kaks sekundit hiljem seisuks 1:3. Kaks minutit hiljem vähendas Raimana Li Fung Kuee ahhetama paneva sooritusega (videos alates 0:50) Tahiti kaotusseisu minimaalseks, kuid viigini Okeaania mehed ei jõudnudki. Portugal võitis lõpuks 5:3.