Spordivaria

Mainekas King of Kings võitluskunstisari jõuab sügisel Eestisse 

Toimetas Kaspar Koort, 20. juuli 2015 16:13
King of Kingsi eelmine etapp toimus RiiasFoto: kokfights.com
17. oktoobril on Saku Suurhall võitluskunstide sõdalaste ja nende fännide päralt, sest esmakordselt toimub Eestis Euroopa kuumima ja enamvaadatuima K-1 reeglites võitluskunstisarja King of Kings järjekordne Gran Prix etapp. Areenile astub Eesti paremik ning kohal on mitmed maailmanimedega võitlejad.

King of Kings sarja eelmine kuninglik heitlus toimus 22. mail Riia Arenal, kus Andra Aho kinnistas endale "võitmatu tüdruku" tiitli, Marko Moisarit hinnati kõrgelt õhtu ilusaima matši pärast, Rain Kärkinen lõpetas oma võitluse loetud sekunditega ning Roman Zubin tõi kodumaale kindla võidu. Kokku lõi lõunanaabrite juures võitlustes kaasa seitse Eesti sportlast.

"Saku Suurhallis toimuv üritus tuleb staatuselt suurem kui Lätis," arvas Igor Golubev. "Seda kannab üle Eurosport Live ja matše saab näha vähemalt 150 riigis." Tallinnas võib näha mitmeid põnevaid superfighte ning kaheksast matšist edasi pääsenud neli parimat suunduvad edasi võistlema Berliini 19. detsembril.

Golubevi arvates on King of Kingsi Eestis toimumine meie võitlejatele oluline selle tõttu, et nende matše nähakse kogu maailmas, parimatele pööravad tähelepanu teiste sellelaadsete ürituste promootorid ja edukas esinemine annab parimatele eeldatavasti ka rahalist tuge. Tallinnas loodab King of Kingsi maaletooja näha suurepärast šõud ja suurel hulgal fänne. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee