Kas Sillamäe hiljuti ametisse nimetatud peatreeneri Denis Ugarovi tool on hakanud kõikuma?Foto: Arno Saar
20. juuli 2015, 20:48

Sillamäe Kalevile teine piinlik viik järjest (1)

Sillamäe Kalev ei saa oma uue peatreeneri Denis Ugarovi käe all kuidagi mänguvankrit veerema - kui nädal tagasi tehti võõrsil 1:1 viik eelviimasel kohal paikneva Paide linnameeskonnaga, siis täna lepiti 3:3 viiki päris viimase ehk Pärnu linnameeskonnaga.

Seejuures ei ennustanud mängu esimene pooltund kodumeeskonnale midagi halba - kuigi Pärnu läks Marin Vungi 10. minuti penaltist juhtima, lõid kalevlased järgmise veerandtunni jooksul kolm tabamust ja juhtisid 3:1.

Ometi Pärnu ei murdunud: 37. minutil tegi Karl Palatu seisuks 2:3 ning 72. minutil viigistas Robert Kirss seisu. Lõpuks võib punktiga isegi enam rahule jääda Sillamäe, kuna pärnakad suutsid luua veel mitmeid väga häid võimalusi, kuid palli väljakuperemeeste puuri siiski rohkem toimetada ei suutnud.

Teises lõppenud mängus nüpeldas Nõmme Kalju Ats Purje kübaratriki toel 4:0 Viljandi Tulevikku.

Liigatabelis jagab Kalju koos Levadiaga 42 punktiga liidrikohta, Sillamäe on 32 punktiga neljas, Tulevik 18 punktiga seitsmes ja Pärnu 10 punktiga kümnes. Täna kohtuvad veel FC Flora ja Paide.