Jalgpall

Sergei Terehhov 4:0 võidu järel: rohkem pidanuks lööma! (6)

Ott Järvela, Hiiu staadion, 20. juuli 2015 21:20
Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov.Foto: MATI HIIS
Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov tõdes pärast jalgpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliiga 19. voorus kodus Viljandi Tuleviku üle saavutatud 4:0 võitu, et skoor võinuks olla ka suurem.

"Kolm punkti tabelis, mis on kõige tähtsam. Mängu eel meeskonnaga väga palju rääkima ei pidanud. Küsimuses polnud niivõrd taktikas, kui häälestumises. Eelmine mäng Tulevikuga (Kalju kaotas 26. juunil 0:1 – toim) oli kõigil meeles.

Samal teemal

Mängust rääkides, siis realiseerimine võiks meil ikkagi palju parem olla. Teistes mängudes võivad neist kohtumiste alguses kasutamata jäänud võimalustest tekkida pinged. Aga mida kiiremini pinged kaovad, seda nobedamini saab meeskond hakata mängu nautima. Kui täna teise värava lõime, siis hakkasime nautima," rääkis Terehhov.

Kalju kasuks kolm väravat löönud Ats Purje kasutas täna Tuleviku vastu ära võimaluse, mis sarnanes eelmisel neljapäeval FC Vaduzi vastu realiseerimata jäetule. "Kahjuks küll need kolm väravat ei tulnud, neljapäevaks andsid need väravad hea enesetunde. Loodetavasti lähevad löögid ka neljapäeval Vaduzi vastu sisse.

Vaduzis oli mul samasugune olukord [kui täna 4:0 värava puhul], aga siis oli nii palju rohkem aega mõelda. Täna ei olnud aega mõelda, vaid oli vaja nurka lüüa," sõnas Purje.

Kalju registreeris täna meeskonda Stanislav Goldbergi, kelle roll selgub Terehhovi sõnul töö käigus. "Eks aeg näitab. Kui ta suudab end tänavu tõestada, siis võib-olla pikendame lepingut järgmiseks hooajaks. Esiliigas on meie duubli seis suhteliselt nukker. Mehi on vaja, sest mänge on palju," ütles Terehhov.

Kalju mängis tänase kohtumise viimased 20 minutit arvulises vähemuses, sest pärast kõigi vahetuste tegemist võttis Terehhov platsilt ära portugallasest keskkaitsja Jorge Rodriguesi. Põhjuseks polnud vigastus, vaid väsimus – mäng oli tehtud ja Terehhov andis võtmemängijale neljapäevase Euroopa liiga mängu eel natuke puhkust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee