Raheem SterlingFoto: Jason O'Brien
21. juuli 2015, 13:21

VIDEO | Ränga raha eest Manchester Cityga liitunud Raheem Sterlingul kulus debüütvärava löömiseks kaks minutit

Hiljuti 68 miljoni euro eest Liverpoolist Manchester Citysse liikunud Raheem Sterlingul kulus uue koduklubi eest skoorimiseks napilt kaks minutit.

Sterling tegi City eest debüüdi Melbourne'is, kus International Champions Cupi raames kohtutakse AS Romaga. Juba kolmanda minuti alguses sai ta hea söödu noorelt ründepartnerilt Kelechi Iheanacholt ja realiseeris võimaluse külmavereliselt.

City eduseis sai aga püsida napilt viis minutit, siis Miralem Pjanic viigistas. Teise poolaja alguses viis Iheanacho City 2:1 ette, kuid kolm minutit enne kohtumise lõppu tegi Adam Ljajic seisuks 2:2. Selle tulmeusega mäng ka lõppes, võitja välja selgitamiseks järgnes aga penaltiseeria, milles osutus tulemusega 5:4 täpsemaks City.