Spordivaria

NII SEE JUHTUS | Sport 22. juulil: Tour de France jõudis Alpidesse (1)

Õhtuleht.ee, 22. juuli 2015 22:48
Tour de France'i tänase etapi rajaprofiil. Head ronimist!
22. juuli on päev, mil maailma mainekaim jalgrattavõistlus Tour de France jõuab Alpidesse. Rattureid on ees ootamas neli ränka etappi ning on selge, et just Alpides pannakse paika lõplik paremusjärjestus. Lisaks tuurile on spordimaailmas toimumas aga palju muudki huvitavat ning Õhtulehe ülekanne aitab sel kõigel mõistagi silma peal hoida!
18:41
JALGRATTASPORT

Tanel Kangert oli päris heal positsioonil, et võidelda 17. etapil kõige kõrgemate kohtade eest, aga nii teravat jalga ikkagi polnud ja lõpuks oli ta taas Vicenzo Nibali kõrval. 

17:16
Vallot Pukk

Maailmameister Michal Kwiatkowski on ka tuuri pooleli jätnud. 

16:51
POKS

 

16:10
TOUR DE FRANCE

Tuuril kokkuvõttes kolmandat kohta hoidnud Tejay van Garderen (BMC) astub sadulalt maha ja on sunnitud katkestama. Ameeriklast vaevasid tänase etapi jooksul terviseprobleemid ning 70 km enne lõppu otsustas ta piinlemise lõpetada.

16:06
JALGPALL
15:56
JALGRATTASPORT

Sport võib teinekord olla ikka väga valus...

 

15:38
JALGPALL

Manchester Unitedi kaitselegend Rio Ferdinand sõnum David De Geale: palun ära lahku!

 

Got a message for you @d_degeaofficial ... Please don't go!!! ❤️ #mufc

A video posted by Rio Ferdinand (@rioferdy5) on

 

14:31
KERGEJÕUSTIK

14:05
JALGPALL
13:36
PURJETAMINE

Taanis Aarhusis toimuvatel Laser Radial ja Laser Standard klasside Euroopa meistrivõistlustel on lõppenud kvalifikatsioonisõidud. Nii eile ühe sõiduvõidu saanud Karl-Martin Rammo Laser Standard kui Anna Pohlak Laser Radial klassis pääsesid finaalsõitudeks kuldgruppi. Rammo oli kvalifikatsioonis 16. ja Pohlak 37.

13:11
RALLY ESTONIA

Möödunud nädalavahetusel Lõuna-Eesti teedel sõidetud Rally Estonia korraldajad avaldasid kolm päeva pärast võistlust järelvideo, kus näha ja kuulda emotsioonid ja loodus, mida ralliüritus tekitas.

13:00
KORVPALL

10:11
KERGEJÕUSTIK

Šveitsis Bellinzonas toimunud kergejõustikuvõistlusel sai Rasmus Mägi 400 meetri tõkkejooksus ajaga 49,37 kolmanda koha.

09:52
JALGPALL
09:37
MOTOSPORT

Keity Meier on Eesti parim trialisõitja – see tähendab, et tihti peab ta tasakaalu hoidma järsakuserval, kus väiksemgi eksimus tähendaks kukkumist. Esimese eestlasena MM-etapil osalenud neiu pole seni õnneks luid murdnud.

09:27

Esmalt võtame ette tänase paberlehe lood. Alustame EMiks valmistuvast korvpallikoondisest, täpsemalt selle "Napoleonist" ehk meeskonna kehalise ettevalmistuse eest hoolitsevast Priit Lehismetsast.

09:23

Tere hommikust, Õhtulehe ülekanne alustab!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee