Tour de France Foto: LIONEL BONAVENTURE KENZO TRIBOUILLARD JEFF PACHOUD ERIC FEFERBERG
26. juuli 2015, 20:14

OTSE | Sport 26. juulil: Tour de France'i lõpp, dramaatiline vormel Ungaris, võrkpallurid alistasid taas Austrias (8)

26. juuli on taas spordirohke pühapäev: sulgpalluri Raul Musta MK-finaal Vladivostokis on juba lõppenud, kuid ees on veel Tour de France'i legendaarne lõputõus, vormel-1 GP-etapp Ungaris, Eesti võrkpallikoondis madistab taaskord Austriaga ning täna õhtul selgub ka Eesti jalgpallikoondise peatreeneri Magnus Pehrsssoni saatus. Kõigel sellel hoia silma peal Õhtulehe spordipäeva kokkuvõtte vahendusel!
20:14
Judo

Eesti meesjuunior Otto-Krister Imala võitis Prahas toimunud juuniorite
EK-etapil kehakaalus -100kg pronksmedali. Igapäevaselt Šveitsis elavale
ja treenivale Imalale on see esimene Euroopa karikaetapi medal.

19:50
Jalgrattasport

Kaks sümpaatset rattauudist: Martin Loo sai Euroopa meistrivõistlustel maastikukrossis südi sõiduga 13. koha, kaotades võitjaks tulnud Julien Absalonile Prantsusmaalt kaots ta 3 minutit.

Tartus toimuvateks Euroopa maanteesõidu meistrivõistlusteks valmistuv Eesti U23 koondis osales Itaalias Rahvuste karika etapil Coppa dei Laghi - Trofeo Almar.

Mihkel Räim saavutas 180 km pikkusel võistluse tubli 2. koha. Võitis Itaalia U 23 meister Gianni Moscon. Martin Laas saavutas peagrupi parimana 10. koha

17:11
VORMEL 1

Sebastian Vettel pühendas tänase võidu varalahkunud Jules Bianchile!

TOUR DE FRANCE

Ametlikke teateid, et intsident kuidagi etappi siiski segaks, pole olnud. Vaatame siis toredaid hetki!

13:04
RANNAVÕRKPALL

Armeenias Sevani järve kaldal jõuavad tänasega lõpule EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalliassotsiatsioon) rannavõrkpalli meistrivõistlused U18 vanuseklassile. Turniiril osales ka neli Eesti paari, kellest parimana said Gerli Gull ja Silvia Pertens viienda koha.

13:02
12:18
KERGEJÕUSTIK
11:23
MOTO GP

Kui Casey Stoner kolmeaastase vaheaja järel uuesti rajale läks, ei arvanud ta, et juhtub midagi SELLIST.

11:01
INVASPORT

Kurtide kergejõustiku EMi viimasel võistluspäeval võitis Kairit Olenko odaviskes hõbemedali, tulemus oli 43.37. Eesti naiskond sai 4x100 meetri teatejooksus ajaga 50,96 5. koha.

10:10
09:16
09:03
SULGPALL

Sulgpallur Raul Must kaotas küll Vladivostoki MK-finaalis Indoneesia sportlasele, kuid teenib maailma edetabelisse vägevalt punkte.

Kaotasin Tommy Sugiartole Russian Open 2015 finaalis. Olen väga rahul selle tulemusega. Loomulikult oleks tahtnud...

Posted by Raul Must on 25. juuli 2015. a.