Nicklas Bendtner (3) ja Kevin De BruyneFoto: PETER STEFFEN
2. august 2015, 11:14

Viimaste minutite värav ja otsustav penalti – Taani ründaja võttis Müncheni Bayernilt superkarikavõidu

Saksamaa superkarikafinaalis triumfeeris Wolfsburg, kes alistas pärast 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaega penaltiseerias Müncheni Bayerni.

Kohtumise avavärav löödi teise poolaja alguses, kui 49. minutil oli täpne hollandlane Arjen Robben.

Mängu kangelaseks tõusis taanlane Nicklas Bendtner, kes lõi 89. minutil Wolfsburgi viigivärava ning Manuel Neueri võrku ka otsustava löögi penaltiseerias.

Penaltiseerias realiseeris Wolfsburg kõik viis lööki, Bayerni poolt eksis teise lööjana hispaanlane Xabi Alonso.

Saksamaa kõrgliigahooaeg algab 14. augustil, mil Bayern võõrustab Hamburger SV-d. Ragnar Klavan ja Augsburg on järgneval päeval koduväljakul vastamisi Berliini Herthaga.