Maksim Gussevi (nr 20) tabamus tõi Florale 1:0 võiduFoto: LAURA OKS
3. august 2015, 20:50

FC Flora sai taas Sillamäe Kalevist jagu

Eesti jalgpalli meistriliigas toimus täna üks kohtumine, kui 27. vooru ettetõstetud mängus läksid Sillamäel vastamisi kohalik Kalev ja FC Flora. Külalised võtsid 1:0 võidu ja kerkisid ühe enampeetud mängu juures liider Nõmme Kaljuga võrdsete punktide peale.

Võimalustevaeses mängus lõi kohtumise ainsaks jäänud värava Flora ründaja Maksim Gussev, kes oli täpne 30. minutil. Flora võit võinuks samas suuremgi olla: esimese poolaja lõpus tekkis hiilgav võimalus ka Gert Kamsil ning teise poolaja alul Zakaria Beglarišvilil, kuid kui esimene lõi täiesti vabana palli Sillamäe väravavahile sülle, siis teise löök tabas väravaposti.

Flora ja Sillamäe on (koos karikamänguga) kohtunud tänavu neljal korral ja kõik need matšid on lõppenud Flora võiduga.

Järgmises mängus võõrustab Flora Narva Transi, Sillamäe Kalev sõidab aga külla Nõmme Kaljule.