Kergejõustik on sattunud suurde dopinguskandaaliFoto: VALENTIN FLAURAUD
4. august 2015, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 4. augustil: jalgpalliliiga põnevad lahingud ja kergejõustikuskandaal (1)

4. august tõi kaasa uusi pöördeid kergejõustiku tabanud dopinguskandaalist. Eesti kergejõustik sai ka ühe hea uudise - A-klassi Balti matšil tegi hea avapäeva Hans-Christian Hausenberg. Kohalikus jalgpalli kõrgliigas suutis Nõmme Kalju Pärnu vastu esialgu maha mängida 3:0 eduseisu, kuid Tarmo Neemelo käärlöök päästis Nõmme meeskonna halvimast.
22:57

Aitäh kõigile, kes päeva Õhtulehe seltsis veetsid! Oleme taas tagasi homme hommikul!

22:52

Pärnu linnameeskonna peatreener Marko Lelov ei suutnud pärast uskumatu stsenaariumiga 3:4 kaotusmängu Nõmme Kalju vastu oma emotsioone sõnadesse panna.

22:25
KERGEJÕUSTIK

Mitmevõistleja Hans-Christian Hausenberg võistleb Eesti koondisega Valgas toimuval kergejõustiku A-klassi Balti matšil. Avapäeval jäi 17aastane noormees alistamatuks, kaugushüppes piisas talle võiduks vaid ühest heast katsest.

22:17

Amsterdami Ajax leiab end 45 minuti järel koduväljakul Viini Rapidi vastu 0:2 kaotusseisust. Avakohtumine lõppes 2:2.

22:10

Meistrite liiga kolmandas eelringis peetakse täna neli kohtumist, millest kaks on juba lõppenud. Zagrebi Dinamo viigistas dramaatilises kohtumises 3:3 võõrsil Norra meeskonna Moldega ning pääses koguskooriga 4:4 edasi, sest lõi võõral väljakul rohkem väravaid. Taani klubi Midtjylland alistas Küprose APOELi täna 1:0, koguskooriga 3:1 ning edenes samuti järgmisse ringi. Viimased edasipääsejad selgitavad Amsterdami Ajax - Viini Rapid ning Monaco - Young Boys.

21:03

Premium liigas tänased mängud lõppenud: Nõmme Kalju võidab Pärnu Linnameeskonda 4:3, Levadia võõrsil Narva Transi 1:0 ja Infonet võõrsil Paidet samuti 1:0.

20:44

Tallinna Levadia on Narvast võtmas tähtsat võitu! Ingemar Teeveri tabamus 88. minutil viib Levadia 1:0 juhtima.

20:43

Uskumatu! Tarmo Neemelo, jah, Tarmo Neemelo teeb imet ning tema kaarlöök maandub Pärnu väravas. 4:3!

20:35

Mis toimub Hiiu staadionil? Nõmme Kalju on maha mänginud 3:0 eduseisu - Pärnu teenib penalti ja Taavi Laurits ei eksi, 3:3!

20:24

Hiiu staadionil on käimas tõeline jalgpallilahing. Kalju läks küll teise poolaja alguses Ken Kallaste väravast 3:0 juhtima, kuid Envar Lauteri kaks tabamust on Pärnu toonud vaid ühe värava kaugusel viigiseisust.

19:59

Nõmme Kalju juhib Pärnu vastu 2:0 (Purje, Voskoboinikov), Infonet Paide vastu 1:0 (Kozlovs), Trans - Levadia on jätkuvalt väravateta. Kohe algavad kohtumiste teised poolajad.

19:23

Nõmme Kalju on Hiiu staadionil läinud kohtumist 16. minuti Ats Purje väravast Pärnu Linnameeskonna vastu 1:0 juhtima. Trans - Levadia ning Paide - Infonet mängudes on veel väravad löömata.

18:53

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg on oma ridadesse hankinud 21aastase Philipp Maxi. Mees mängib vasakkaitses ja on varem esindanud Müncheni Bayernit ja Schalket!

18:30

Rahvusvaheline kergejõustikuliit (IAAF) teatas, et ala tabanud dopinguskandaalis on mitmeid kahetimõistmisi, millest siiani valesti aru saadud on. Loe täpsemalt SIIT.

17:45

Sloveenias toimuval U18 neidude korvpalli EMi A-divisjonis kaotas 13.-16. kohtadele peetavates mängudes Eesti Poolale 39:75, homme peetakse viimane kohtumine Serbiaga.

17:18

Korvpalliliiga NBA üks säravamaid tähti James Harden teenib järgneva karjääri jooksul ühe firma tossude kandmise eest 200 miljonit dollarit ehk 182 miljonit eurot.

16:08

Vembumees Ronaldo:

14:54

14:44

BC Kalev/Cramo ja TÜ/Rocki vastased uues eurosarjas teada:

Kalev madistab H-alagrupis Krasnojarski Jenissei (Venemaa), Sofia Lukoil Academicu (Bulgaaria) ja Rishon LeZioni Maccabiga (Iisrael);

Rocki vastasteks on aga Južnõi Himik (Ukraina), Engomi Etha (Küpros) ja Utena Juventus (Leedu).